MÖBLER / Bord / Rökbord 8271458
nr 827 1458
Rökbord
30-tal, med klaffar, längd: 60 cm, djup: 60 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:47:42
250 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr